NOWA ERA RADOŚCI Z JAZDY.

NOWA ERA RADOŚCI Z JAZDY.

BMW iX3 otwiera nową erę radości z jazdy bez emisji spalin. Odkryj pierwsze w pełni elektryczne BMW Sport Activity Vehicle, które łączy w sobie to, co najlepsze z dwóch światów: dynamikę jazdy i najwyższą jakość BMW X3 ze zwiększonymi osiągami i wydajnością technologii BMW eDrive piątej generacji. Dzięki zasięgowi do 460 km* i zużyciu energii od 18,5 kWh/100 km* BMW iX3 wyznacza nowe standardy. A inteligentne produkty i dostosowanym do potrzeb usługi BMW Charging sprawiają, że ładowanie jest łatwiejsze, szybsze i wydajniejsze niż kiedykolwiek dotąd. W pełni dopracowane, w pełni elektryczne: BMW iX3 już dzisiaj demonstruje elektryzującą przyszłość.

* Dane obliczono zgodnie z metodą pomiarową WLTP.

STYLISTYKA
BMW iX3.

Atrakcyjne zewnętrzne i wewnętrzne elementy stylistyczne.

BMW iX3 łączy innowacyjność i ekspresję. Wyraźne, mocne kontury nadają mu nowoczesny i purystyczny wygląd, a wyraziste akcenty BMW i podkreślają ekskluzywny charakter pierwszego w pełni elektrycznego SAV-a. Imponujący imponuje przede wszystkim specyficzną dla BMW i atrapą chłodnicy BMW o siatkowej strukturze z poziomymi „bryłkami”. Nowe 20-calowe aerodynamiczne obręcze kół i dyfuzor z wstawkami w kolorze niebieskim BMW i konsekwentnie kontynuują specyficzną stylistykę aż po tył pojazdu.
Wnętrze z indywidualnymi detalami, takimi jak listwy progowe BMW i oraz oferowane standardowo oświetlenie ambientowe z domyślnym kolorem niebieskim BMW i tworzy nowoczesną i elegancką atmosferę. Zestaw wskaźników i monitor pokładowy precyzyjnie dopasowane do napędu elektrycznego oraz dyskretny symbole BMW iX3 na konsoli środkowej podkreślają wyjątkowość tego pojazdu. W ten sposób BMW iX3 prezentuje swój elektryzujący charakter – bez kompromisów.

  BMW ix3
  BMW ix3
  BMW ix3
  BMW ix3

  NAJWAŻNIEJSZE CECHY BMW iX3.

  W napięciu gotowe do startu.

  ZAMÓW BMW iX3.

  DOSTĘPNY W LEASINGU 0%.

  BMW ix3
  BMW ix3
  BMW ix3
  BMW ix3
  BMW ix3

  BMW iX3 - ZAPYTAJ O OFERTĘ.

  Zgoda na komunikację marketingową

  Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Auto Fus Group Sp. z o. o. za pośrednictwem

  Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

  * Rata miesięczna netto dla BMW iX3 za 282 900 PLN brutto w ofercie BMW Comfort Lease. Opłata wstępna 5%, okres leasingu 48 miesięcy, średnioroczny deklarowany przebieg 10 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawno-finansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

  ** Całkowita suma opłat w ofercie BMW Leasing 0% wynosi 100% przy następujących parametrach: opłata wstępna 25%, okres leasingu 36 miesięcy, wykup 1%. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawno-finansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. BMW Leasing 0% jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

  *** "Ubezpieczenie komunikacyjne na pierwszy rok za 1 PLN”, promocja dotyczy ubezpieczenia komunikacyjnego na pierwszy rok (AC, OC, NNW i Assistance) dla samochodów finansowanych przez BMW Financial Services. Promocja dotyczy pojazdów, w przypadku których realizacja zamówienia oraz odbiór pojazdu nastąpi do 31.12.2020r.

  Aktualności.

  Dealer BMW Auto Fus Group Białystok.