zostanwdomu

#ZOSTANMYWDOMU I BĄDŹMY W KONTAKCIE.

a[href|target],strong,b,br,p,ul,ol,li
Szanowni Państwo,


Namawiamy #zostanwdomu i zachęcamy do kontaktów z nami przy pomocy dostępnych kanałów komunikacyjnych: maila, telefonu, WhatsApp, MS Teams, Facebook, Instagram oraz LinkedIn. Zapraszamy Państwa do wirtualnych odwiedzin w naszych salonach, które można teraz odbyć w bezpiecznej przestrzeni własnego domu z najwygodniejszego fotela. Jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji!

W sieci można spotkać się z doradcą: wybrać swój samochód z wielu egzemplarzy dostępnych od ręki lub skonfigurować i zamówić auto czy motocykl (i poczekać do zakończenia przerwy w pracy fabryk), a także załatwić niezbędne formalności związane z kupnem nowych oraz używanych pojazdów marki BMW. 

Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji pon.-pt. 9-17.

Zapraszamy do kontaktu:
 - w Białymstoku: Doradcy Handlowi 
 - w Warszawie: Doradcy Handlowi
 

Salony w Warszawie i Białymstoku są otwarte w trybie dyżurów tj. z ograniczonym zespołem. Czekamy na Państwa pon.-pt. 9-17, serwis pracuje pon. do pt. 8-16. Prosimy Państwa o zachowanie środków ostrożności: odstęp minimum 1 m od innych, mycie i dezynfekowanie rąk, a także o wyrozumiałość, cierpliwość i… uśmiech.

Zapewniamy Państwa, że uważnie obserwujemy sytuację, stosujemy się do zaleceń GIS i będziemy na bieżąco informować o każdych zmianach w naszym funkcjonowaniu w związku z #COVID-19 Pozostańmy w bezpiecznym kontakcie!AUTO FUS GROUP BIAŁYSTOK 
ul. Kleeberga 55 
Tel.: +48 85 741 88 88 

AUTO FUS GROUP WARSZAWA
ul. Ostrobramska 73
Tel.: +48 22 613 90 03 


Zespół Auto Fus Group.

Aktualności.

Dealer BMW Auto Fus Group Białystok.