NIEZMIENNE RATY.

NIEZMIENNIE MOC WRAŻEŃ Z JAZDY.

NIEZMIENNE RATY. NIEZMIENNIE MOC WRAŻEŃ Z JAZDY.

NIEZMIENNE RATY.

NIEZMIENNIE MOC WRAŻEŃ Z JAZDY.

Technologia pędzi do przodu, a świat zmienia się jak w oka mgnieniu. Jest jednak jedna rzecz, której zmieniać nie trzeba – miesięcznej raty za Twój nowy, wymarzony model BMW.

Poznaj modele dostępne w stałych ratach, niezmiennych aż do końca trwania kontraktu finansowego.

BMW X3.

BMW X3

Elegancja, wyrazistość i gwarancja wrażeń z każdej trasy to tylko niektóre z jego zalet. Usiądź wygodnie w sportowym fotelu, rozświetl ulice w pełni diodowymi reflektorami i poczuj czystą radość z jazdy BMW. Zagwarantują ją pełne temperamentu silniki TwinPower Turbo, a o Twoje bezpieczeństwo i lepszą dynamikę jazdy zadba inteligentny napęd na wszystkie koła xDrive. Stworzony do podboju szos BMW X3 czeka na Ciebie i nowe wyzwania.

BMW X3 xDrive20d już od 2 515 zł netto/mies.*

  • Paliwo: Diesel
  • Skrzynia: Automatyczna
  • Cykl mieszany 5,9 l/100 km
  • Pojemność cm3: 1995
  • Emisja CO2 154 g/km
BMW X3

BMW X3 xDrive20i już od 2 401 zł netto/mies.**

  • Paliwo: Benzyna
  • Skrzynia: Automatyczna
  • Cykl mieszany 7,7 l/100 km
  • Pojemność cm3: 1998
  • Emisja CO2 175 g/km

Odkryj wyjątkową ofertę BMW Comfort Lease

BMW Comfort Lease to oferta, która powstała specjalnie z myślą o klientach ceniących sobie wygodę i bezpieczeństwo. Teraz dostępna jest również dla klientów indywidualnych.

*Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla BMW X3 xDrive20d za 249 500 zł brutto, opłata wstępna 16,43%, okres leasingu 60 miesięcy, przebieg w okresie umowy 50 000 km, gwarantowana wartość końcowa.
**Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla BMW X3 xDrive20i za 239 400 zł brutto, opłata wstępna 16,71%, okres leasingu 60 miesięcy, przebieg w okresie umowy 50 000 km, gwarantowana wartość końcowa.
Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne w kontakcie z nami.

ZAPYTAJ O OFERTĘ BMW COMFORT LEASE.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Auto Fus Group Sp. z o. o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Aktualności.

Dealer BMW Auto Fus Group Białystok.