Twoja deklaracja niezależności.

Klasa luksusowa BMW.

Twoja deklaracja niezależności.

Każda chwila jest wyjątkowa.

Poznaj nową klasę luksusu.

Firma BMW reprezentuje przede wszystkim odwagę i otwarty umysł. Te cechy są głęboko zakorzenione w naszych genach i widać je we wszystkim, co robimy. Wykraczamy poza normy i tworzymy nowe rozwiązania, działamy niezależnie i wytrwale. Mamy odwagę być dociekliwymi i nigdy nie akceptować słowa „nie”. Śmiało zawsze wychodzić przed szereg i odnajdywać się wciąż na nowo. Dlatego jedyny kierunek jaki znamy, to „naprzód”. Aby osiągnąć nowy poziom luksusu. Dawać pionierom naszych czasów możliwość stawiania wyzwań przyszłości. Jako motoryzacyjny partner dostarczamy niepowtarzalnych i inspirujących chwil. Tak powstaje nowa forma luksusu.
Umów się na indywidualną prezentację w wygodnej formie – prezentację online lub spotkanie w wybranym przez Ciebie miejscu

BMW serii 8
Sportowy luksus
BMW serii 8 Gran Coupé M to wyjątkowe 4-drzwiowe samochody sportowe. Łączą kunszt inżynierski BMW M z ekskluzywnością klasy luksusowej BMW, zapewniając pierwszorzędne właściwości jezdne w luksusowej atmosferze. Do wyboru są fascynujące warianty: BMW M850i xDrive Gran Coupé to unikatowa symbioza mocy, wydajności i komfortu. BMW M8 Gran Coupé z napędem M xDrive urzeka luksusową atmosferą wnętrza oraz dynamicznym charakterem. Najbardziej ekstrawagancki model serii: BMW M8 Competition Gran Coupé z napędem M xDrive to nadzwyczajna moc i maksymalne osiągi połączone z luksusem.

Zachwycająca estetyka.

Zewnętrzne i wewnętrzne elementy stylistyczne w nowym BMW M8 Gran Coupé.

Sportowo elegancka sylwetka czterodrzwiowego coupé uzupełnia charakterystyczny pas przedni M i atrapa chłodnicy M z chromowaną ramką. Atletyczny tył z pasem tylnym M i efektownymi podwójnymi końcówkami rur wydechowych w chromie i lekkie hamulce węglowo-ceramiczne M podkreślają sportowy charakter, typowy dla M atletyczny wygląd samochodu.
Fotele sportowe M z podświetlanym logo M8 podobnie jak wszystkie inne elementy wykonane są z dużą dbałością o detale, zapewniając harmonijny, wybitnie sportowy wygląd.

BMW serii 8
BMW serii 8
BMW serii 8
BMW serii 8
ŻYĆ LUKSUSEM
Flagowe BMW serii 7 jest kwintesencją dostojnej elegancji. Nowe Nowe BMW serii 7 Limuzyna to pewność siebie, prezencja, nieprzeciętna moc i najwyższy komfort. Emocjonalny, elegancki design i wyjątkowy komfort wnętrza dzięki najwyższej dbałości o detale, indywidualne możliwości aranżacji oraz innowacje techniczne czynią ten samochód synonimem klasy luksusowej BMW. Dostojeństwo i ekskluzywność. Luksus i osiągi.

BMW 750e xDrive:
Moc systemowa: 360kW (489KM),
Zużycie paliwa, cykl mieszany WLTP: 1,1 - 1 l/100 km,
Emisja CO2 cykl mieszany WLTP w g/km: 25-22

Wielkość we wszystkich aspektach.

BMW serii 7 Limuzyna.

Jedyny pojazd, który zabierze Cię tam, gdzie chcesz być. Poznaj najnowsze edycje flagowego luksusowego sedana BMW. Nowe BMW serii 7 Limuzyna zawiera najbardziej zaawansowane technologie. Dostępny 31-calowy ekran BMW Theater Screen z łącznością Personal eSim 5G zabawia i relaksuje pasażerów siedzących z tyłu. Ekrany dotykowe w drzwiach tylnych regulują ustawienia klimatu i komfortu. Dostępna technologia Automatic Door bezdotykowo otwiera i zamyka przednie i tylne drzwi. BMW serii 7 wyposażone jest również w najbardziej zaawansowany system operacyjny iDrive, oferujący nawigację w chmurze i wygodne zdalne aktualizacje oprogramowania..
Modele BMW serii 7 Limuzyna są pionierami doskonałości.

BMW serii 8
BMW serii 8
BMW serii 8
BMW serii 8
WIĘCEJ PREZENCJI
Więcej prezencji, więcej sportowego charakteru, więcej cyfryzacji: Nowe BMW X7 otwiera nowe możliwości w zakresie radości z jazdy. Nowe BMW X7 oferuje niepowtarzalne połączenie luksusu i dynamicznej doskonałości. To również jeszcze bardziej rozbudowane wyposażenie standardowe, dodatkowe systemy wspomagające kierowcę oraz najnowsza technologia 48V mild hybrid dla wszystkich wariantów silnikowych.

BMW X7 xDrive40i:
Moc: 280 kW (381KM),
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 10,6–9,6,
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 240–217

Więcej miejsca dla prezencji.

NOWY WYMIAR PRZESTRZENI.

Kokpit prezentuje najnowocześniejsze rozwiązania techniczne w eleganckiej, cyfrowej estetyce. Zakrzywiony wyświetlacz BMW sprawia, że deska rozdzielcza ma wyjątkowo lekki i zgrabny wygląd. Innowacyjna listwa oświetlenia ambientowego pod listwą dekoracyjną tworzy dzięki kryształowej stylistyce i pryzmatycznej strukturze atrakcyjny element wizualny i funkcjonalny.
Modele BMW X7 ucieleśnieniem niezalezności.Wnętrze nowego BMW X7 zachwyca materiałami o szczególnie wysokiej jakości. Ekskluzywne akcenty, takie jak szklane aplikacje CraftedClarity na dźwigni biegów, kontrolerze iDrive i przycisku Start/Stop w imponujący sposób podkreślają ten efekt.
Powierzchnie karoserii nowego BMW X7 prezentują się szczególnie dynamicznie i elegancko w nowym lakierze metalizowanym w kolorze połyskującym miedzianym szarym. Już z zewnątrz widać, jak dużo miejsca jest w środku.

BMW serii 8
BMW serii 8
BMW serii 8
BMW serii 8
Luksus z charakterem
Gdy dynamika spotka się z luksusem, możemy otrzymać dość wyjątkowy rezultat: BMW serii 8 Gran Coupé to zapierający dech w piersiach czterodrzwiowy samochód sportowy hojnie obdarzający pasażerów miejscem w środku. Jego stylistyka jest przejawem najbardziej porywającej estetyki. Opiera się ona o opracowany dla luksusowych samochodów sportowych całkowicie nowy język. Przekazuje on nieujarzmioną moc i imponującą zwinność. BMW serii 8 Gran Coupé dotrzymuje tej bezkompromisowo sportowej obietnicy na każdym metrze asfaltu. Gdy tylko natchniony mocą silnik wkręci się na wysokie obroty a wskazówka obrotomierza sięgnie wyżyn, szybciej zacznie bić również serce pasażera. Wrażenia nieodpartej ekskluzywności i jednocześnie sportowy charakter są dobrze odczuwalne na każdym z czterech miejsc.

Porywająca estetyka.

Specjalne cechy wnętrza.

Stylistyka wnętrza BMW serii 8 Gran Coupé w każdym szczególe promieniuje indywidualnym luksusem, a jednocześnie dostarcza jasnej deklaracji odnośnie jego ambitnych, sportowych zamiarów. Ekskluzywna tapicerka ze skóry wysokiej jakości, wszystkie materiały najwyższej jakości oraz uzupełniające je perfekcyjne wykończenie powierzchni. W połączeniu z mistrzowskim wykonaniem BMW serii 8 Gran Coupé prezentuje nowoczesne wnętrze pierwszej klasy wraz z najwyższym komfortem oraz nadzwyczajnym poziomem przestronności.
Atrakcyjna siła BMW serii 8 Gran Coupé.

BMW serii 8
BMW serii 8
BMW serii 8
BMW serii 8
Moc i szybkość
BMW serii 8 to wyraz luksusowego sportowego charakteru. Charyzmatyczny reprezentant klasy luksusowej BMW, którego progresywny język stylistyczny emanuje najwyższą estetyką i pewnością siebie. Ten emocjonujący kabriolet to również mocny, sportowy samochód, który dzięki najnowocześniejszym technologiom wyróżnia się wyjątkową dynamiką i niezwykłymi właściwościami jezdnymi – zaspokajając najwyższe ambicje i dając radość z jazdy w nowym wymiarze.

BMW M850i xDrive:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 10,5-10,8
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 238-245

Maksimum sportowej niezależności.

Najważniejsze cechy stylistyki.

BMW serii 8 to elegancki kabriolet, w którym każda precyzyjna linia i każdy subtelny detal emanuje indywidualnym luksusem. Połączenie najszlachetniejszych materiałów, najwyższej jakości wykonania i zdecydowanej stylistyki pozwala cieszyć się niezwykłą sportową atmosferą.
Progresywny luksus BMW serii 8 Cabrio.

BMW serii 8
BMW serii 8
BMW serii 8
BMW serii 8
Definicja luksusu
BMW serii 8 Coupé łączy sportowy charakter i elegancję z niesamowitą lekkością, kreując niepowtarzalną estetykę. Liczne ekskluzywne detale wewnętrzne i zewnętrzne oraz maksymalny komfort uwydatniają szlachetny, dynamiczny charakter samochodu. Imponuje każdym włóknem: podczas gdy niezwykłe lakiery podkreślają wygląd zewnętrzny nowego BMW serii 8 Coupé, luksusowe materiały w połączeniu ze stylowymi kontrastującymi szwami i eleganckimi elementami dekoracyjnymi uszlachetniają sportowe wnętrze, zapewniając również przyjemne wrażenie w dotyku. Szczególnie wyraźnie czuć to w przypadku perforacji i specjalnego stebnowania w opcjonalnych fotelach wielofunkcyjnych. Łączy to najwyższą jakość z najwyższą klasą, tworząc we wnętrzu niezwykle sportową i elegancką atmosferę.

BMW M850i xDrive:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 11,3-11,5
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 225-258

Unikatowe pod każdym względem.

Najważniejsze cechy stylistyki.

Fascynujący widok: BMW serii 8 Coupé prezentuje niezwykle sportowy i jednocześnie luksusowy wizerunek, emanujący nastawieniem na najwyższe osiągi. Każdy element stylistyczny, począwszy od atrapy chłodnicy Active Air Stream poprzez karbonowy dach M, a skończywszy na ekskluzywnych, szklanych aplikacjach CraftedClarity, łączy komfortową funkcjonalność z dynamiczną elegancją tego luksusowego samochodu sportowego.
Czysta moc i doskonała precyzja BMW serii 8 Coupé.

BMW serii 8
BMW serii 8
BMW serii 8

Klasa luksusowa BMW - Umów się na spotkanie.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Auto Fus Group Sp. z o. o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Dealer BMW Auto Fus Group Białystok.