koła bmw

3+1 = OFERTA SPECJALNA NA KOŁA ZIMOWE.

3+1 w prezencie.
a[href|target],strong,b,br,p,hr

Już od dziś możesz skorzystać ze specjalnej oferty - kupując trzy koła zimowe, czwarte otrzymujesz od nas w prezencie. Koła objęte promocją to koła znajdujące się na naszym stanie magazynowym - ilość kół w promocji jest ograniczona dlatego zachęcamy do zakupów już dziś. 


Jeżeli to jeszcze mało to zachęcamy do bezpłatnego ubezpieczenia opon przez 36 miesięcy. 


Żadne inne akcesoria nie mają takiego wpływu na właściwości jezdne i bezpieczeństwo jak właśnie koła i opony. Wysoka jakość oryginalnych opon BMW jest zatwierdzana i nagradzana gwiazdką BMW. Są one idealnie dopasowane do układu jezdnego i innych wymogów danego modelu. Oryginalne opony BMW oznaczone gwiazdką spełniają najwyższe wymogi w kwestii jakości, stylistyki, właściwości jezdnych i bezpieczeństwa, a ponadto objęte są bezpłatnym ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu, naszej innowacyjnej technologii Runflat i systemie kontroli ciśnienia w oponach, a także oznaczeniu opon wg UE.Aby dowiedzieć się więcej o ofercie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego do działu części i akcesoriów.


Dział Częsci i Akcesoriów BMW 


Tel.: +48 85 741 88 88


Email.:  bialystok.czesci@bmw-autofus.plOferta dotyczy kół zimowych znajdujących się na stanie magazynowym Auto Fus Group Białystok. Oferta obowiązuje od 21.06.2018 do wyczerpania zapasów.

Aktualności.